Šiame įraše iš pagarbos restoranų tinklui, kuriame lankėmės vis dėlto nusprendžiau nenaudoti jų pavadinimo. Ne dėl to, kad patys labai mėgtume tą restoraną, ar būtume pasiruošę vėl ten užsukti, tačiau dėl to, jog nei aš nei draugas neturime jokių raštinių, daiktinių įrodymų, o ir veterinarijos tarnyba teigė nieko neradusi. O viskas buvo taip…

KAS NUTIKO? Sausio 17d. vienintelis mūsų su draugu bendrai valgytas maistas, buvo sriuba tame restorane. Po kelių valandų nuo papietavimo ten abu pajutome iš pradžių skrandžio maudimą, vėliau prasidėjo pykinimas. Po trijų dienų galiausiai atsigavome (nei vienas iš mūsų nesiskundžiame jautriu skrandžiu). Ir kai galų gale pagalvoji, apsinuodijimas maistu juk nėra pasaulio pabaiga. Tiesa? Tačiau dėka jo gimtadienį leidome sėkmingai lovoje :) O tai jau buvo dalykas, dėl kurio ta diena buvo, švelniai pasakius, ne iš puikiųjų.

INFORMAVOME RESTORANĄ. Taigi, per daug nieko nesitikėdami nusprendėme padaryti labai paprastą dalyką - parašyti ant šio restorano socialinio tinklo “Facebook” sienos. Informavome, kad apsinuodijome ir paminėjome, kad restoranui vertėtų susirūpinti tos sriubos kokybe. Nieko pikto, nieko per daug emociško ar melagingo, tiesa? Po valandos šis įrašas buvo ištrintas administratorių. O štai toks restorano veiksmas buvo jau nebeteisingas. Ištrinti žinutę administratorius pagrindo neturėjo.

NULEISTI RANKAS AR EITI TOLIAU? Supratusi, kad restoranas nenori gilintis į šią situaciją, susisiekiau su veterinarijos tarnyba ir pranešiau apie mūsų negalavimus. Bet jeigu atvirai, tikrai nesitikėjau, kad kas nors sureaguotų į tą pranešimą.

Kadangi numačiau, kad restorano puslapio administratoriai gali ištrinti įrašą, buvau padariusi print screen’ą (nufotografavusi vaizdą, kuomet įrašas dar buvo ant jų sienos). Tuomet pradėjau eiti kitu nebe tokiu maloniu keliu - informavau nauju įrašu jau ant savo “Facebook” sienos savo draugus apie tai, kad šis restoranas nemėgsta kuomet jo klientai skundžiasi apsinuodijimu ir tai bando slėpti. Rekomendavau draugams nesirinkti šio restorano ir apie tai papasakoti artimiesiems. Kadangi tokia “reklama” iš lūpų į lupas yra nori nenori viena iš veiksmingiausių… Po dar kelių valandų minėto restorano puslapio administratorė (kuri ištrynė pirmą įrašą ant jų sienos) susisiekė su manimi dėl to, jog ji nori gauti mūsų kontaktus ir informuoti administraciją apie nutikimą. Ir beje, ji labai stengėsi mus įtikinti, kad bandė kaip puslapio administratorė išsiųsti mums žinutę anksčiau. Pati turėdama tris analogiškus puslapius “Facebook” socialiniame tinkle esu beveik užtikrinta, kad tai net gi neįmanoma. Na, bet tai juk smulkmena, nesileiskime į jas.

Beje, viename iš komentarų po šiuo jau neištrinamu įrašu parašiau, jog kreipiausi ir į veterinarijos tarnybą, tad restoranas apie tai žinojo.

“LAIMINGA PABAIGA”. Sekančią dieną gavau laišką nuo jau pačio restorano administracijos. Viena iš jos atstovių mūsų atsiprašė ir teigė neįsivaizduojanti kaip tai galėjo nutikti, nes restorane laikomąsi visų higienos normų. Mums buvo pasiūlyta kompensacija - 50lt vertės kuponas tame pačiame restorane.

Mes padėkojome už tai, kad į situaciją buvo sureaguota ir atsisakėme kompensacijos argumentuodami tuo, kad artimu metu ne tai, kad netrauks šis restoranų tinklas, tačiau apskritai joks ne namuose gamintas maistas.

Į šį laišką gavome atsakymą, jog restorane lankėsi veterinarijos tarnyba dėl mūsų skundo. Ir, turbūt kaip ir daugelis galime nuspėti, nieko nerado :)

MORALAS. Taigi, moralas būtų toks - tai, jog apsinuodijote restorane nereiškia, kad turite sėdėti suglaudę ausis ir laikyti tai savo problema. Mes turime tiesę išsakyti savo dvejones, nusiskundimus, o juolab, kai tai liečia mūsų sveikatą. Bet geriausia dalis šiame morale, manau yra kita - džiugu žinoti, jog veterinarijos tarnyba, o šiek tiek pasistengus ir patys restoranai išgirsta, kai mes į juos kreipiamės. Tad yra ir gerų dalykų šioje istorijoje :)

p.s. Dar kartą primenu, kad oficialiai restoranas prie jūsų negalavimų neprisidėjo, kol to neįrodė veterinarijos tarnyba arba nepatvirtino pats restoranas.

Iveta

Patiko (0)

Rodyk draugams